Szkolenie z wiązań do drzew

Tree Bracing Inspector (2 dni) - 07 - 08.11.2024

• Data rozpoczęcia: 7 lis

Wolne miejsca

Szkolenie z zakresu wzmocnień mechanicznych drzew - Tree Bracing Inspector daje możliwość poznania różnych systemów wiązań zabezpieczających drzewa oraz uczy w jakich sytuacjach należy je stosować. Kursanci po odbyciu szkolenia są w stanie poprawnie projektować, zakładać oraz dobierać wzmocnienia mechaniczne, zależnie od wymaganej sytuacji. Szkolenie jest kierowane również do osób nadzorujących oraz kontrolujących prace związane z drzewostanem. Zajęcia praktyczne oraz teoretyczne są prowadzone w pomieszczeniach oraz w terenie (zajęcia nie są prowadzone na wysokości). Kurs prowadzony przez doświadczonych arborystów instruktorów, którzy na co dzień zajmują się zabezpieczaniem drzew pomnikowych, na zabytkowych założeniach oraz w miejscach intensywni użytkowanych przez ludzi - w miastach przy alejkach, placach zabaw, przedszkolach. Ukończyli szkolenia instruktorskie prowadzone przez producentów wiązań z zakresu instalacji oraz obsługi i przeglądu sprzętu. Dowiedz się więcej w zakładce 'Opisy szkoleń'.

Nadchodzące sesje