KURSY I SZKOLENIA

Tylko w OSA wykonasz niezbędny do wykonywania pracy przy drzewach cały pakiet szkoleń. Oferujemy komplet kursów, począwszy od podstawowych szkoleń z zakresu technik dostępu linowego na drzewa, przez pilarza-drwala i skończywszy na europejskiej certyfikacji, honorowanej na całym świecie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Szkoła Arborystyki – programy dopasowane do Twoich potrzeb

Odkryj oferowane przez nas programy w zakresu Arborystyki. Wszystkim zainteresowanym proponujemy:

• Kurs wspinaczki drzewnej, poziomu podstawowego/zaawansowanego wycinki sekcyjnej drzew, zaplatania lin (splicing)

• European Tree worker

• Kurs z zakresu pielęgnacji drzew

• Pilarz Drzew Ozdobnych

• Operator pilarki spalinowej

• Kurs pilarz-drwal

• Szkolenie z wiązań do drzew (Tree Bracing Inspector)

• Instruktor Arborystyki Poziom I i II

• Kurs pierwszej pomocy

• Dzień dla przedsiębiorcy

Czy zainteresował Cię jeden z wymienionych przez nas kursów lub szkoleń? Kliknij “Dowiedz się więcej” w celu poznania szczegółów oferowanego przez nas programu. Znajdziesz tam takie informacje, jak:

• Dokładny opis wybranego programu

• Program szkoleniowy (zajęcia teoretyczne i zajęcia praktyczne) wraz ze szczegółową rozpiską przerabianego materiału i poświęconego na niego czasu

• Warunki uczestnictwa

• Czas trwania, Miejsce oraz możliwe Terminy

• Cena, a również co jest w cenie oferowanego przez nas kursu

• Wyposażenie własne uczestnika (np. sprzęt wspinaczkowy, odzież, urządzenia dodatkowe, w zależności od wybranego kursu)

• Ważność certyfikatu

Nie czekaj i już dziś zarezerwuj online wybrany przez Ciebie kurs!

OSA – Opolska Szkoła Arborystyki

Oferowane przez nas kursy i szkolenia dostępne są w wielu zróżnicowanych poziomach. Bez znaczenia czy posiadasz już pewną wiedzę, czy chcesz poznać tajniki nowego zawodu lub fachu od podstaw, w OSA znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania i pomożemy w dokonaniu jak najlepszej decyzji.