O NAS

Opolska Szkoła Arborystyki to marka szkoleniowa powstała w 2016r. Założycielami marki są Tomasz Jagoda oraz Mateusz Sahs. Fundamentalnym elementem pomysłu szkoleń był i wciąż jest ciągły rozwój oraz podnoszenie jakości usługi. Idea powstała na bazie doświadczeń zdobytych w sektorze szkoleniowym lata przed powstaniem OSA.
Od początku działalności staramy się systematyzować pewne rozwiązania w celu zwiększenia wydajności pracy czy jakości wykonywanej usługi. Nie obyło się oczywiście bez drobnych potknięć ale dzięki nim zobaczyliśmy co można poprawić i stać się lepszą organizacją.
Po 5 latach działalności, której operatorem były dwie firmy postanowiliśmy przekształcić istniejący system na pełnoprawną spółkę zajmująca się głównie szkoleniami „OSA S.C”Aby uniknąć błędów z przeszłości zdecydowaliśmy na wprowadzenie systemu zarządzania jakością od samego początku owej spółki. Spółka powstała w styczniu 2021r.
Obecnie firma OSA S.C jako jedyna na rynku polskim umożliwia swoim klientom odbycie wielopoziomowego systemu szkoleniowego w jednej organizacji. Potrafimy wyszkolić człowieka od zera do wykwalifikowanego arborysty mogącego pracować bez przeszkód na całym świecie. Jest to związane z wydarzeniami na przełomie roku 2020r. oraz 2021r. Gdzie zostaliśmy certyfikowanym centrum szkoleniowych European Arboriculture Council (EAC).