O NAS

Opolska Szkoła Arborystyki to ceniona wśród klientów marka szkoleniowa, która powstała w 2016 roku. Jej założycielami są Tomasz Jagoda oraz Mateusz Sahs. Najważniejszym założeniem oferowanych szkoleń był i wciąż jest ciągły rozwój oraz podnoszenie jakości świadczonych usług. Idea powstała na bazie doświadczeń zdobytych w sektorze szkoleniowym na wiele lat przed założeniem OSA.

Od początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby usystematyzować pewne rozwiązania w celu zwiększenia wydajności pracy oraz jakości wykonywanej usługi. Wyciągamy wnioski z potknięć, uczymy się na błędach i stale doskonalimy swój fach. Chcemy realizować kursy i szkolenia na najwyższym, światowym poziomie.

Po pięciu latach działalności, którą prowadziły dwie inne firmy, podjęliśmy decyzję o przekształceniu istniejącego systemu w pełnoprawną spółkę OSA S.C. Powstała w styczniu 2021 roku. Od tej pory zajmujemy się głównie szkoleniami, które uprawniają kursantów do podjęcia pracy na drzewach. Oferujemy:

• Kurs wspinaczki drzewnej,

• Kurs wycinki sekcyjnej drzew,

• Kurs pilarz-drwal,

• Kurs z zakresu pielęgnacji drzew,

• Kurs instruktora arborystyki,

• Kurs zaplatania lin.

Aby uniknąć błędów z przeszłości, postanowiliśmy wprowadzić profesjonalny system zarządzania jakością od samego początku funkcjonowania naszej spółki.

Obecnie firma OSA S.C, jako jedyna na polskim rynku, oferuje swoim klientom możliwość odbycia wielopoziomowego systemu szkoleniowego w ramach jednej organizacji. Jesteśmy w stanie wyszkolić naszych kursantów od zera do wykwalifikowanego arborysty, mogącego bez przeszkód podejmować zatrudnienie na całym świecie. Jest to związane z wydarzeniami na przełomie roku 2020 oraz 2021, kiedy to zostaliśmy certyfikowanym centrum szkoleniowych European Arboriculture Council (EAC).

Proces certyfikacji European Tree Worker nadzoruje EAC – organizacja, której misją jest rozpowszechnianie standardów pracy niezbędnych podczas pielęgnacji drzew i krzewów. Już teraz masz szansę zdobyć prestiżową, europejską certyfikację z możliwością zamiany na uprawnienia ISA.

Arborystyka jest naszą pasją, którą chcemy dzielić się z naszymi kursantami. To, co nas wyróżnia, to kompleksowa oferta, wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Zapraszamy do współpracy!