AKTUALNOŚCI

W tej kategorii znajdziesz najważniejsze zmiany i aktualizacje ze świata arborystyki. Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe wpisy, w których znajdziesz istotne informacje z zakresu dopłat unijnych do szkoleń czy europejskich kwalifikacji niezbędnych do prawidłowej pielęgnacji drzew. Przedstawiamy także nową platformę Opolskiej Szkoły Arborystyki, która pozwala w łatwy i szybki sposób dokonać rezerwacji oraz opłacić kurs bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz. Uczestnikom szkoleń zapewniamy niezbędny sprzęt oraz profesjonalne wsparcie podczas szkolenia.

Kursy, dostępne w naszej ofercie, pozwalają bez żadnych przeszkód podjąć pracę na drzewach. Przygotowaliśmy kompleksowy program obejmujący nie tylko ćwiczenia praktyczne, ale także specjalistyczną wiedzę na temat pielęgnacji i diagnostyki drzew oraz najlepszych technik wejścia i poruszania się w ich koronie. Zainteresowała Cię nasza oferta? W kategorii „Aktualności” znajdziesz niezbędne informacje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie.

Edukacja to nie etap w życiu, ale niekończący się proces

Biurko

NOWA PLATFORMA Opolskiej Szkoły Arborystyki

03.01. 2022 r. Data artykułu

Dzięki nowej platformie w łatwy sposób zarezerwujecie i opłacicie szkolenie bez względu gdzie się znajdujecie.

EUROPEJSKIE KWALIFIKACJE DO PIELĘGNACJI DRZEW

03.01. 2022 r. Data artykułu

Zdąbądź Europejskie kwalifikacje do pielęgnacji drzew. Już oficjalnie otwarty nabór na szkolenia European Tree Worker 2022. Od stycznia możliwość rezerwacji online! Sprawdź tutaj

DOPŁATY UNIJNE DO SZKOLEŃ ARBORYSTYCZNYCH

03.01. 2022 r. Data artykułu

Dofinansowania na szkolenia pracowników w branży drzewnej. Zdobądź wyższe kwalifikacje i zarabiaj więcej. Tylko u nas zrealizujesz dofinansowania z programów unijnych czy z urzędów pracy na podnoszenie kwalifikacji. Gwarancja jakości usług potwierdzona EN ISO 9001.

Napisz do nas a pokierujemy cię jak skorzystać z dofinansowania na szkolenia w twoim regionie.