Pracujesz w branży ogrodniczej, zakładzie usług leśnych (ZUL), zakładzie komunalnym lub zarządzie zieleni miejskiej i chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje? Może po prostu chcesz odmienić swoje życie i poszukujesz nowego zawodu? Co powiesz na kurs Pilarz-drwal? W OSA szkolimy od zera. Dzięki naszym szkoleniom laik może zdobyć odpowiednie kwalifikacje, by bez przeszkód pracować na całym świecie. Odkryj naszą pełną ofertę i skorzystaj z naszych usług.

Opolska Szkoła Arborystyki – szkolenia na miarę Twoich potrzeb

Oferowane przez nas kompleksowe i w pełni profesjonalne szkolenia obejmują m.in.:

• Odnowienie certyfikatu, Recertyfikacja uprawnień ETW

• Kurs: wspinaczki drzewnej, wycinki sekcyjnej drzew, z zakresu pielęgnacji drzew, zaplatania lin, pilarz-drwal czy kurs operator pilarki spalinowej

• Egzamin eksternistyczny

• Szkolenie, egzamin (egzamin poprawkowy) Europen Tree Worker

• Szkolenie z wiązań do drzew

Ponadto, organizujemy Kurs Instruktora Arborystyki i oferujemy także zajęcia indywidualne. Kursy dostępne są w wielu zróżnicowanych poziomach. Ceny oraz zakres poszczególnych szkoleń i egzaminów wraz z dostępnymi terminami znajdziesz na naszej stronie internetowej.

OSA – dlaczego my?

Jesteśmy jedyną na polskim rynku firmą, która umożliwia Klientom odbycie wielopoziomowego systemu szkoleniowego w ramach jednej organizacji. Proponujemy szeroki zakres usług, począwszy od podstawowych szkoleń z zakresu technik dostępu linowego na drzewa, po pilarza-drwala i europejską certyfikację honorowaną na całym świecie z możliwością zamiany na uprawnienia ISA. Jesteśmy jedyną tego typu jednostką posiadającą ISO EN 9001 oraz możliwość przeszkolenia z dofinansowania z BUR. Jesteśmy także certyfikowanym centrum szkoleniowym European Arboriculture Council (EAC). Nie czekaj i zarezerwuj Twoje następne szkolenie online za pośrednictwem naszej strony internetowej. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy nawet najmniejsze wątpliwości.

Wybierz dogodne miejsce szkoleń