Egzamin Poprawkowy European Tree Worker

Cena za egzamin poprawkowy - 05.07.2024 r.

• Data rozpoczęcia: 5 lip

Wolne miejsca

Egzamin poprawkowy ETW. Cena jest niezależna od ilości modułów do poprawienia European Tree Worker - pracownik prowadzący działania na i w obiektach użyteczności publicznej w celu utrzymania drzew w zdrowiu i bezpieczeństwie. Działa w oparciu o wiedzę z zakresu arborystyki, uwzględniając kwestie ochrony przyrody, ochrony środowiska i przepisów bezpieczeństwa. Działania związane z pielęgnacją drzew wymagają gruntownego i wysoko wyspecjalizowanego szkolenia oraz specjalnego skupienia się na bezpieczeństwie pracy. Konserwacja drzew obejmuje: sadzenie, monitorowanie oraz pielęgnacje drzew. Warunki uczestnictwa: W zależności od poprawianego modułu takie same jak przy egzaminie. Ważność certyfikatu ETW: 3 lata. Dowiedz się więcej w zakładce 'Opisy szkoleń'.

Nadchodzące sesje