Egzamin European Tree Worker

Egzamin ETW (1 dzień) - 05.07.2024 r.

• Data rozpoczęcia: 5 lip

Wolne miejsca

Egzamin na European Tree Worker dla ludzi posiadających już odpowiednią wiedzę i umiejętności. European Tree Worker - pracownik prowadzący działania na i w obiektach użyteczności publicznej w celu utrzymania drzew w zdrowiu i bezpieczeństwie. Działa w oparciu o wiedzę z zakresu arborystyki, uwzględniając kwestie ochrony przyrody, ochrony środowiska i przepisów bezpieczeństwa. Działania związane z pielęgnacją drzew wymagają gruntownego i wysoko wyspecjalizowanego szkolenia oraz specjalnego skupienia się na bezpieczeństwie pracy. Konserwacja drzew obejmuje: sadzenie, monitorowanie oraz pielęgnacje drzew. Warunki uczestnictwa: - ukończone 18 lat - oświadczenie o przejęciu ryzyka - podpisana umowa o świadczeniu usług - wpłacone 100% wartości szkolenia. - szkolenie z zakresu sekcyjnej ścinki drzew. - uprawnienia pilarz-drwal lub tożsame. Opcja przy braku uprawnień - dodatkowy do zdania egzamin, dostępny u nas na stronie. Czas i miejsce egzaminu: Egzamin obejmuje około 8 godzin i odbywa się standardowo w miejscowości Wierzchy. Wyposażenie własne uczestnika - wygodny strój roboczy zabezpieczający kończyny - okulary ochronne zgodne z EN 166 - rękawice nie ograniczające ruchów - wygodne buty (z cholewką „powyżej kostki”) - sprzęt wspinaczkowy pozwalający na wykonanie prac pielęgnacyjnych w koronie drzewa zgodny z obowiązującymi normami w Polsce. - kask zgodny z normą EN 397. - Osoby przystępujące do egzaminów dodatkowych z zakresu ścinki drzew mają obowiązek posiadać własne wyposażenie do wycinki drzew oraz odpowiednią odzież antyprzecięciową Sprzęt do pracy na wysokości nie może być przeterminowany. Każdy element wyposażenia, którego okres ważności minął zostanie odrzucony. Ważność certyfikatu ETW: 3 lata. Dowiedz się więcej w zakładce 'Opisy szkoleń'.

Nadchodzące sesje