Szkolenie z zaplatania lin (splicing)

Kursant po odbyciu szkolenia nabędzie umiejętności zakresu tworzenia pętli bądź oczek na końcówce liny. Umiejętność ta pozwala na samodzielne tworzenie różnego rodzaju zawiesi do rigingu czy tworzenia oczek na końcu niektórych modeli lin wspinaczkowych.

Ramowy program szkolenia:

Dzień 1

- Budowa lin oraz znaczenie poszczególnych elementów

- Konstrukcja oraz różnice w użytkowaniu: 16, 24, 32, 48 splotowych lin

- Zaplatanie lin double-braid (metoda klasyczna).

- Różne rodzaje juzingu oraz jego znaczenie.

- Zrywanie zaplecionych lin. Omówienie błędów i zachowania liny pod obciążeniem.

Dzień 2

- Zaplatanie lin o konstrukcji rdzenia równoległego (metoda klasyczna).

- Zrywanie zaplecionych lin. Omówienie błędów i zachowania liny pod obciążeniem.

Materiały i narzędzia, które otrzymuje kursant po szkoleniu:

- Zestaw szydeł do zaplatania lin PolArb.

- Szydło druciane (wire fid).

Materiały dydaktyczne wydane w trakcie szkolenia:

- Niezbędna ilość lin do treningu (Na wykonanie minimum 3 zaplotów z danego rodzaju liny)

- Niezbędna ilość nici do juzingu.

Koszt szkolenia to 985zł brutto/osobę (osobą posiadającym własne narzędzia będzie obniżona cena szkolenia o 200zł)

Szkolenie zgodnie z prawem nie uprawnia do komercyjnego zaplatania lin chroniących przed upadkiem z wysokości.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie lub przypadkowe konsekwencje lub szkody powstałe podczas użytkowania produktów wykonanych przez osoby przeszkolone.

• YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

@2017 by Tomasz Jagoda | Opolska Szkoła Arborystyki | Proudly created with Wix.com