Szkolenie z zaplatania lin (splicing)

Kursant po odbyciu szkolenia nabędzie umiejętności zakresu tworzenia pętli bądź oczek na końcówce liny. Umiejętność ta pozwala na samodzielne tworzenie różnego rodzaju zawiesi do riggingu czy tworzenia oczek na końcu niektórych modeli lin wspinaczkowych.

Ważność certyfikatu wynosi 3 lata od daty wystawienia.

Dzień 1

• budowa lin oraz znaczenie poszczególnych elementów

• konstrukcja oraz różnice w użytkowaniu: 16, 24, 32, 48 splotowych lin

• zaplatanie lin double-braid (metoda klasyczna)

• różne rodzaje juzingu oraz jego znaczenie.

• zrywanie zaplecionych lin. Omówienie błędów i zachowania liny pod obciążeniem.

Dzień 2

• zaplatanie lin o konstrukcji rdzenia równoległego (metoda klasyczna).

Materiały i narzędzia, które otrzymuje kursant po szkoleniu:

• zestaw szydeł do zaplatania lin PolArb.

• szydło druciane (wire fid).

Materiały dydaktyczne wydane w trakcie szkolenia:

• niezbędna ilość lin do treningu (Na wykonanie minimum 3 zaplotów z danego rodzaju liny)

• niezbędna ilość nici do juzingu.

Cena oraz miejsce szkolenia:

Podstawowa cena szkolenia: 985 zł / osoba. (Osobą posiadającym własne narzędzia będzie obniżona cena szkolenia o 200zł)
Cena może ulec zmianie zależnie od liczby uczestników.

Szkolenie odbywa się w siedzibie sklepu Polski Arborysta w miejscowości Wierzchy lub wg ustaleń indywidualnych.

Szkolenie zgodnie z prawem nie uprawnia do komercyjnego zaplatania lin chroniących przed upadkiem z wysokości.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie lub przypadkowe konsekwencje lub szkody powstałe podczas użytkowania produktów wykonanych przez osoby przeszkolone.

• YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon