Kurs wycinki sekcyjnej drzew - poziom B

Kurs poziomu zaawansowanego wraz z egzaminem (5 dni) - 03.06-07.06.2024 r.

• Data rozpoczęcia: 3 cze

Wolne miejsca

Szkolenie z sekcyjnej ścinki drzew z użyciem technik dostępu linowego - Poziom B jest przeznaczone dla osób, które mają opanowaną wspinaczkę drzewną i chciałyby zgłębić temat bardziej skomplikowanych prac arborystycznych. W trakcie kursu uczestnicy poznają sprzęt wykorzystywany podczas ścinki sekcyjnej drzew oraz techniki ścinki podczas pracy na wysokości. Kursanci dowiedzą się jak pozycjonować się na drzewie oraz jak kontrolować urobek w sposób bezpieczny dla swojego zdrowia i życia. Po odbyciu szkolenia są w stanie efektywnie ścinać drzewa metodą sekcyjną. Wydawany po egzaminie certyfikat jest honorowany przy dopuszczeniu do certyfikacji European Tree Worker. Dowiedz się więcej w zakładce 'Opisy szkoleń'.

Nadchodzące sesje