Kurs wspinaczki drzewnej - poziom A

Kurs wraz z egzaminem (5 dni) - 03.06.-07.06.2024 r.

• Data rozpoczęcia: 3 cze

Wolne miejsca

Szkolenie z zakresu wspinaczki drzewnej z użyciem technik dostępu linowego - jest przeznaczone dla osób, które zaczynają swoją przygodę z arborystyką. W trakcie kursu uczestnicy zaznajamiają się z podstawową wiedzą na temat drzew i ich diagnostyki. Dowiadują się jaki sprzęt potrzebny jest do wspinaczki drzewnej oraz poznają techniki wejścia na drzewo i poruszania się w jego koronie. Kursanci po odbyciu szkolenia są w stanie bezpiecznie oraz efektywnie wspinać się na drzewa. Zdobyte umiejętności pozwolą rozpocząć pracę na drzewach, a także znajdą zastosowanie w innych dziedzinach, gdzie potrzebne jest wejście na drzewo takich jak ornitologia, entomologia, fotografia przyrodnicza czy bartnictwo. Wydawany po egzaminie certyfikat jest honorowany przy dopuszczeniu do kursu ścinki sekcyjnej – Poziom B oraz certyfikacji European Tree Worker. Dowiedz się więcej w zakładce 'Opisy szkoleń'.

Nadchodzące sesje