Jesteśmy Polską Szkołą Arborystyki której absolwenci to wykwalifikowani wspinacze drzewni pracujący zgodnie z polskimi zasadami BHP oraz prawem. Nasi absolwenci to nasza duma i ludzie godni polecenia każdej firmie czy urzędowi. 

 

Dzięki działalności handlowej jesteśmy najbliżej sprzętu który funkcjonuje przy pracach wysokościowych związku z tym na naszych szkoleniach zawsze macie sprzęt wysokiej jakości i przede wszystkim nowy dopuszczony do użytkowania. 

 

Prowadzimy również szkolenie dla bezrobotnych zarejestrowanych w UP - realizujemy projekty finansowane ze środków Urzędu Pracy oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy otwarci na wizyty urzędników różnego szczebla w celu weryfikacji naszego poziomu szkolenia.

 

W skład kadry szkolącej wchodzą:

 

Justyna Kiersnowska – Od 2007 r. pracownik Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego - kierownik Działu Systematyki Roślin i Działu Gruntowych Roślin Ozdobnych, mgr inż. ogrodnictwa Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Podyplomowe Studia Ochrony i Konserwacji Zabytkowych Założeń Ogrodowych, miłośniczka drzew i wspinaczki rekreacyjnej.

 

Eksperci ze stowarzyszenia Pro-Natura których wspieramy od początku ich działalności w kwestiach technicznych związanych z pielęgnacją drzew, zaopatrzeniem w odpowiedni sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości oraz szkoleniem z zakresu dostępu linowego na drzewa.

 

Mateusz Sahs – Właściciel firmy Polski Arborysta, inicjator i założyciel marki PolArb, współzałożyciel Opolskiej Szkoły Arborystyki, technik leśnictwa, technik BHP, instruktor / egzaminator OSA, W-MSA oraz ZPSA, posiada uprawnienia European Tree Worker, certyfikowany arborysta, pilarz - drwal, technik dostępu linowego, certyfikowany kontroler / inspektor sprzętu do prac wysokościowych, instruktor instalacji wiązań do drzew nowej generacji Gemini S , wieloletnie doświadczenie w pracy na wysokości na drzewach na terenach zabytkowych i nie tylko, 4 lata doświadczenia w szkoleniu ludzi do pracy na wysokości.

 

Tomek Jagoda - współzałożyciel Opolskiej Szkoły Arborystyki, inicjator i założyciel marki ArborPro, instruktor / egzaminator OSA, W-MSA oraz ZPSA, certyfikowany arborysta, pilarz- drwal, technik dostępu linowego (P1), praktyk posiadający doświadczenie w szerokim zakresie pracy na drzewach w tym na obszarach zabytkowych. 

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon